AGEEMY

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Snažíme se nabídnout kvalitní služby a je možné, že budeme potřebovat některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje maximálně chráníme před jejich zneužitím a jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména s ustanovením zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Veškeré osoby, které s osobními údaji přicházejí do styku v rámci plnění svých pracovních či smluvně převzatých povinností, jsou vázány zákonnou nebo smluvní povinností mlčenlivosti.

Jaké informace shromažďujeme

Můžeme uchovávat údaje o návštěvách uživatelů tohoto webu, jako jsou adresy IP, datum a čas přístupů a odkazy, ze kterých uživatelé na tento web přicházejí. Dále informace o poskytovatelích internetových služeb, typech prohlížečů, použitých operačních systémech. Tyto informace používáme ke zlepšení a správě tohoto webu.

Dále údaje, které Vás budou identifikovat nebo které nám umožní Vás kontaktovat za účelem poskytnutí služby nebo produktu, který jste si vyžádali. Údaje, které o Vaší osobě můžeme uchovávat, jsou Vaše příjmení a jméno, informace o Vaší společnosti nebo organizaci, Váš e‑mail, telefon, adresu, pozici v zaměstnání.

Jestliže budete mít další dotazy ohledně tohoto prohlášení, prosím, kontaktujte nás.

Web AGEEMY v. 2.4.1.10089